Jdi na obsah Jdi na menu
 


O čem je TS 2 Noční život !!

2. 12. 2006
16.7.2006 10:20 | Myšák | The Sims 2

Vyšlete své Simy za úžasnou noční zábavu

Vaši Simové vtrhli do města na všechna ta úchvatná žhavá místa. Ať už tančí do úsvitu, snaží se svést svůj úžasný protějšek, nebo skórují v kuželkárně, bude to nezapomenutelná noc! Vypusťte své Simy, ať si užijí svých oblíbených nočních aktivit ve své honbě za životem plným potěšení. Zvolte jejich milostný život, až objevíte "chemii" mezi Simy. Budou se jejich aspirace a osobnosti doplňovat nebo rozcházet? Může to být začátek bouřlivé aférky nebo katastrofálního rande. Připraveni na zábavu a romanci? Nechť započne noc!


ouhpjpouo

Romantická přitažlivost vašich Simů je nyní ovlivněna jejich osobností, životními aspiracemi a znamením zvěrokruhu. Zjistěte jejich kompatibilitu a potom jim okořeňte jejich milostný život s novými romantickými sociálními interakcemi jako toužebné pohledy, pomalé tance nebo dramatický hluboký polibek. Podle toho, jak na schůzce uspěje či nikoli, váš Sim může být překvapen romantickým dárkem nebo nenávistným dopisem.


hjgiuhoihi

Vyberte si pro své Simy novou životní aspiraci "Hledač potěšení". Potěšte tyto Simy všemi zábavnými stránkami života; vše od skvělých schůzek po šílené večírky; od luxusních večeří po večery v bazénu s horkou vodou. A pamatujte, že Simové hledající potěšení se obávají všeho, co je bolestivé, trapné nebo vyžadující jakoukoli snahu.


khjlhjpijuůoj

Vůbec poprvé si vaši Simové budou moci zakoupit vlastní auta a nečekat na dopravu do práce nebo zamířit do města. Zajeďte si dodávkou do centra nebo se pohodlně usaďte do rychlého sportovního auta pro trochu té romance po schůzce. Vyberte si z pěti unikátních typů aut a zvolte si barvu. Hospodařte lépe s osobním časem svého Sima díky možnosti opustit dům, kdy se vám zlíbí.


hjhkjůjůnm

Ať už si vyrazí jen holky, nebo jde o velké rande, je čas vyparádit své Simy a vyrazit na nezapomenutelnou noc v nové oblasti Centra (Downtown). Na co mají náladu? Nyní můžou posedět v příjemných salóncích, protančit noc v nočních klubech, užít si večeři při svíčkách v luxusní restauraci nebo s přáteli vyrazit do kuželkárny a stát se neporazitelným králem kuželek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

The Sims2

(Liss, 25. 12. 2008 20:56)

hele prosím porad mi jak se dělaj upíři moc bych to potřebovala vědět prosím odepiš mi co nejdřív na e-male Tefferka@seznam.cz prosím ozvi se

Re: The Sims2

(R4psn4k3 H4k3r, 28. 8. 2012 14:43)

upíry najdeš v klubech pozdě večer. Seznámíš se s ním a musíš se s ním hodně kamarádit a pak když klikneš na toho upíra pudeš mít asi zeptat se a proměnit v upíra nebo tak nák

Re: The Sims2

(kika, 27. 2. 2013 10:41)

nejsem sice ona ale musí tě upír kousnot abises v něj proměnila
nenajdeš je ve dne!!!!!!!!!!!ale v noci!!nemůžou na slunko

The sims 2

(Kiki, 3. 9. 2011 18:35)

Ahoj, máš skvělý web. Prosimtě, potřebovala bych zjistit jak se dělají upíři. Moc a moc to potřebuji. Díky ti za odpověď.
P.S. Napiš ji prosím tady. :D
Ahoj Kiki

Re: The sims 2

(R4psn4k3 H4k3r, 28. 8. 2012 14:43)

upíry najdeš v klubech pozdě večer. Seznámíš se s ním a musíš se s ním hodně kamarádit a pak když klikneš na toho upíra pudeš mít asi zeptat se a proměnit v upíra nebo tak nák